تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - هفته دوم بوندسلیگا با صدرنشینی ماینتز به پایان رسید
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390
ماینتز ، مثل سال قبل ، لیگ رو با پیروزی های پیاپی شروع کرد. برای دیدن تحلیل بازیهای هفته دوم ، نتایج و عکسهایی از این هفته بوندسلیگا به ادامه مطلب برید...

بعد از اینکه هر تیم دو بازی اولش رو انجام داد ، ماینتز و هانوفر تنها تیم های 6 امتیازی بوندسلیگا هستن. ماینتز این فصل بوندسلیگا رو هم مثل فصل پیش شروع کرده هانوفر هم خوب داره جلو میره و این نشون میده که موفقیت های پارسال این دو تیم اتفاقی نبوده.  

نکته جالب این هفته شکست دورتموند بود در خانه هوفنهایم بود. هرچند که فصل قبل هم از دو بازی اول 3 امتیاز رو گرفت اما این باخت نمی تونه علامت خوبی واسه دورتموند باشه در اول فصل. 

شالکه هم بدجوری کلن رو شکست داد. در این بازی هونتلار هت تریک کرد و رائول هم زیباترین گل این هفته بوندسلیگا رو زد. یه گل رائولی بسیار زیبا و خاص.

لورکوزن هم این بار که بالاک رو از اول در ترکیب اصلی داشت ، تونست 1-0 با گل دقایق آخر کادلچ بازیش رو ببره. بایرن هم وضعیتی شبیه لورکوزن داشت و با گلی که لوئیز گوستاوو در وقتهای اضافه زد وولفسبورگ رو برد.

الان کلن به تنهایی در ته جدول نشسته بدون امتیاز. باید ببینیم در هفته های بعد وضعیت جدول چه تغییراتی می کنه. 

نتایج بازیها و عکس هایی از این هفته بوندسلیگا رو می بینید...

طبقه بندی: بحث فنی،  آمار و اطلاعات فنی،  متفرقه،  ویدئوها و عکسهای جالب، 
ارسال توسط علی واحدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی