تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - مانوئل نویر:دروازه بان مورد علاقه من ادوین فان در سار بوده است
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

مانوئل نویر:دروازه بان مورد علاقه من ادوین فان در سار بوده است.

کان یک دروازه بان با تمرکز بالا و بلند پرواز بود. دروازه بان بایرن معمولا نباید اشتباهات زیادی داشته باشد و این هشداری است که تمام وقت به شما داده می شود.


Manuel Neuer, Bayern Munichسایت گل -  در ابتکاری جالب از سوی تلویزیون رسمی باشگاه بایرن مونیخ مانوئل نوئر دروازه بان تازه به خدمت گرفته بایرن به صورت اینترنتی و با ویدئو چت به سوالات مطرح شده توسط هواداران بایرن پاسخ داد و مصاحبه ای زنده با برخی هواداران انجام داد.


به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران در اینجا برخی سوالات مطرح شده و پاسخ های نویر را می خوانیم  :

سوال- سلام مانوئل، در چه زمانی از دوران فوتبالی شما به استعداد خود در امر دروازه بانی پی بردید و این پست را انتخاب کردید؟

نوئر- دقیقا در شروع فوتبال. من به عنوان کودکی کوچک به زمین تمرین می رفتم در یکی از این روزها که دوستانم در حال بازی بودند درون دروازه بازیکنی حاضر نبود و مربی به من گفت برو درون دروازه. من در این پست خوب کار کردم و این باعث شد که تا به امروز در این پست حاضر باشم.


سوال- شما در رختکن کنار چه کسی نشسته اید و در بایرن بیشتر با چه بازیکنی صحبت می کنید؟

نوئر- من کنار فیلیپ لام می نشینم او عضوی از تیم است و من با اکثر بازیکنان تیم صحبت می کنم و ما اکثرا همدیگر را مدت زیادی است که می شناسیم بهر حال من یک عضو از اعضای تیم ملی آلمان نیز هستم و با ملی پوشان بایرن ارتباط خوبی دارم.

سوال- اولین چیزی که در بایرن شما را تحت تاثیر قرار داد چه بود؟

نوئر- نکات مثبت زیادی بود که من را شگفت زده کرد. باشگاه بایرن بسیار حرفه ای است و افراد بزرگی در آن مشغول به فعالیت هستند و هر کسی در اینجا به صورت حرفه ای وظیفه خود را انجام میدهد بایرن یک خانواده بزرگ است.

سوال- الگوی شما چه کسی بوده است؟ نظر شما در مورد الیور کان چیست؟

نوئر- من 25 سال دارم  اما در فوتبال حرفه ای بوده ام بنابراین من یک الگوی خاص در پست خود نداشته ام و بیشتر بر روی توانایی های خودم تمرکز می کنم. اما دروازه بان مورد علاقه من از بچه گی ادوین فان در سار بوده است زیرا او دروازه بانی بود که همواره بازی از سوی او شروع می شد. کان یک دروازه بان با تمرکز بالا و بلند پرواز بود. دروازه بان بایرن معمولا نباید اشتباهات زیادی داشته باشد و این هشداری است که تمام وقت به شما داده می شود و کان از این حیث نیز فوق العاده قابل احترام است.

سوال- بازی با گلادباخ را چگونه پیشبینی می کنید؟

نوئر- امیدوارم دروازه را بدون گل خورده ترک کنم و پیروز بازی باشیم. نکته مهم این است که ما با تمرکز در خط دفاعی فکر کنیم و دستورات کادر فنی را به درستی انجام دهیم.

سوال- کدام یک از غذاهای مخصوص باواریا بیشترمورد پسند شما بود؟

نوئر- سوپ پیراشکی بد نیست. من واقعا نان پهن شیرین را دوست دارم من می توانم به خودم اجازه بدهم که در خوردن آن زیاده روی کنم زیرا تمرینات بدنی زیادی انجام می دهیم.

سوال- آیا شما تا پایان عمر فوتبالی خود در بایرن خواهید ماند؟

نوئر- من مطمئن هستم که این اتفاق را می توانم تصور کنم اما باید منتظر بمانیم ببینم آینده ام در اینجا چه خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار،  اخبار عمومی،  مصاحبه ها، 
ارسال توسط امیر آریا
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی