تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - نتیجه نظرسنجی شماره 1
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 تیر 1390

خوب اولین رای گیری هم انجام شد البته یکم مدتش طولانی بود واسه اینکه می خواستم صبر کنم که تعداد شرکت کننده ها بالا بره. الان فکر می کنم وقت خوبیه واسه نتیجه گیری.

بیشتر شما یعنی 44 درصد ، نخریدن بازیکن جدید در اول فصل گذشته رو عامل ناکامی های بایرن می دونید که این می تونه به نوعی تقصیر رو گردن فن خال بندازه. البته از اون طرف تاکتیک های فن خال فقط 11 درصد رای اورده یعنی اکثر شما مشکل بایرن رو مشکل فنی نمی دونید. رابطه بد بازیکنا و مربی هم 29 درصد رای اورده که عامل دومه.

میشه از دو موردی که بیشترین رای رو اوردن یه نتیجه گرفت. اونم اینکه فن خال بیش از حد مغرور و خود رای بود و شاید این عامل اصلی نتیجه نگرفتن بایرن باشه. فن خال باعث شد دمیکلیس ، لوکا تونی و فن بومل از بایرن برن. حتی اول فصل زمانی که بش گفتن اگه دمیکلیس بره چیکار می کنی جواب داد ما تیممون کامله و به جز برنو و باداشتوبر ،ماکسیمیلان هاس رو هم داریم !!

شاید همین لجبازی فن خال با رسانه ها و مدیران بایرن بود که باعث شد تصمیم بگیره هیچ بازی کنی رو نخره. در شرایطی که همه می دونستن بایرن توی دفاع مشکل داره ، فن خال واسه اینکه بگه حرف همه غلطه و فقط حرف من درسته کار رو به جایی رسوند که از بازیکن بی تجربه ای مثل هاس دفاع کرد. که البته همه ما می دونیم هیچ تیمی در دنیا با این همه بازیکن بی تجربه و جوون اونم توی خط دفاع ، حداقل توی لیگ قهرمانان نمی تونه موفق باشه.

در طول فصل هم بارها بازیکنا از رابطه ای که فن خال با اونا داشت انتقاد کردن. بعد از رفتن فن خال هم که همه حسابی از خجالتش در اومدن. انتقادات شدید لوکا تونی و فن بومل نشون می داد چقدر این بازیکنا زیر دست فن خال اذیت شدن. 

در کل شاید این نتیجه گیری درست باشه که رفتار فن خال در بایرن درست نبود. میشه گفت فن خال می خواست بایرن رو غیر بایرنی اداره کنه. که ممکن نبود...طبقه بندی: جرمن فوتبال استودیو، 
ارسال توسط علی واحدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی