تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - معرفی ستارگان تیم ملی زیر 17 سال آلمان
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 تیر 1390

همونطور که حتما در جریان بودید تیم ملی نوجوانان آلمان به مقام سوم جام جهانی نوجوانان رسید در شرایطی که فقط به خاطر بدشانسی از رسیدن به فینال باز موند. اما شاید چیزی که واسه ما حتی از قهرمانی هم می تونه مهم تر باشه درخشش خیره کننده و عجیب ستاره های جوون آلمانه. در این جام بازیکن هایی رو تو تیم آلمان دیدیم که هیچ چیزی از بازیکنان تیم ملی اصلی آلمان کم نداشتن. به طوری که بیشتر سایتهای ورزشی قهرمان جام رو بیخیال شدن و فقط دارن از آلمانی ها تعریف می کنن. واسه همین منم تصمیم گرفتم این بازیکنا رو یکم واستون معرفی کنم و آمارشون رو هم در جام جهانی نوجوانان بگم.


قبل از اینکه به بازیکنا برسیم کار تیمی آلمان رو یه بررسی کوچیک می کنیم. آلمان رکورد بیشترین تعداد گل زده در تاریخ جام های جهانی نوجوانان رو با 24 گل شکست که 8 گل از این گلها هم به تیم های انگلیس و برزیل زده شد !! بازی روون و دلنواز آلمان کاملا واسه هوادارانش لذت بخش بود که به این خاطر باید ممنون اشتفان فروند سرمربی تیم باشیم. البته نباید ضعف آلمان در دفاع و دروازه رو هم نادیده بگیریم که در 3 بازی آخر 8 گل خورد که بیشترشون روی اشتباهات فردی بود.


امره کان (چن)

هافبک بلند قد ، قدرتمند و تکنیکی آلمان که لیدر تیم ما در جام جهانی نوجوانان بود. من یکی رو که کاملا یاد بالاک انداخت. کان بازیکنیه که هر تیمی آرزو داره مثلش رو داشته باشه. اشتفان فروند در باره اون گفته : من تا حالا کم فوتبال ندیدم اما بازیکنی رو نمیشناسم که به اندازه کان کامل باشه !!! سایت گل هم عقیده داره که سبک بازیش شبیه شواینی و آرتورو ویدال هست


لونت آیچیچک

چقد این بازیکن خوبه !!!!   تکنیکی ، سرعتی ، دریبل زن ، شوت زن ، استاد ضربه آزاد و کرنر ... اون علاوه بر تکنیک و سرعت قدرت بدنی بالایی هم داره و از اون سبک بازیکنایی هست که در شرایط سخت خیلی به درد تیمش می خوره. گلی که برزیل زد واقعا در حد و اندازه های بازیکنان بزرگ فوتبال جهان بود. سایت گل بازی آیچیچک رو به ایلکای غوندوغان بازیکن تیم جوانان آلمان تشبیه کرده. اما به نظر من شبیه پودولسکی بازی می کنه با این تفاوت که تکنیکی تره.


میشل وایزر

میشل وایزر آلمانی ، چنان دریبلی به بازیکن برزیلی زد ، که تا سالیان سال روش نشه بگه برزیل بازیکن تکنیکی داره. یکی از زیبا ترین صحنه های جام رو با دریبل فوق العادش خلق کرد. البته فقط این نبود. سرعت زیادش در سمت راست و حرکات تکنیکی و زیباش و همچنین قابلیتش واسه بازی در 3 پست دفاع ، هافبک و بال راست ، کاملا ما رو یاد دنی آلوز بازیکن بارسلونا مینداخت. خودش هم اعلام کرده که الگوش دنی آلوزه و سایت گل هم همین نظر رو داره. در بازی با انگلیس هم روی گل یسیل یا پاس گل بسیار زیبا با پشت پا داد که کاملا انگلیس رو تحقیر کرد.


اوکان آیدین

واقعا تعریف کردن از آیدین سخته. اگه شما بازیش رو دیده باشید که می دونید چی می خوام بگم. اگه هم ندیده باشید اگه بگم باور نمی کنید  سایت گل بازی اونو به ژردان شغیری پدیده سوئیس تشبیه کرده اما من می گم مسعود اوزیل آینده فوتبال آلمانه. بازیکن راست پایی که به عنوان بال راست در تیم آلمان بازی می کرد و با 4 گلی که زد نشون داد گلزنه. اما یکی از گلهاش با بقیه اونا فرق داشت. گلی که از پشت محوطه جریمه از فاصله بسیار دور با یک شوت محکم و وحشتناک زد به حدی زیبا بود که خیلیا گفتن تا حالا فوتبالیستی رو ندیده بودیم که توی این سن از این جور گل ها بزنه !!! تکنیکش بی نظیره اما یه ایراد داره اونم اینکه احساساتیه. اون 2 بازی رو به دلیل محرومیت از دست داد و در بازی مقابل تیم میزبان یعنی مکزیک هم جلوی تماشاگرا روحیش رو از دست داد. اما من مطمئنم به یکی از بهترین فوتبالیست های آلمان تبدیل میشه.


صمد یسیل

!!! ترکیب ساموئل اتوئو ، دنیس برگکمپ و میرو کلوزه !!!

باور کنید اگه اینو یواخیم لوو برداره بیاره تیم بزرگسالان نباید تعجب کنیم. یسیل در هفت بازی 6 گل زد و عجیب تر از اون اینکه 7 پاس گل داد !!! شما کدوم مهاجم نوکی رو دیدید که انقدر خوب بازی سازی کنه و موقعیت گلزنی ایجاد کنه ؟؟؟ شاید به خاطر اینه که خیلیا بازیش رو شبیه برگکمپ می دونن. سرعت بالا و تکنیک فوق العادش هم آدم رو یاد اتوئو میندازه و فرصت طلبی و گلزنیش کلوزه رو به یادمون میاره. یسیل در بازی رده بندی مقابل برزیل 3 پاس گل داد. یکی با دریبل زیدانی و پاس به بیرون ، یکی با پشت پا روی هوا ، یکی هم پاس در عمق !!! به گلهایی که زده هم اگه نگاه کنید هم شوت پشت محوطه زده هم داخل محوطه و در بیشتر بازیها هم 90 دقیقه بازی کرد و خسته نشد. به راحتی می تونیم بگیم صمد یسیل یک بازیکن کامل در کلاس جهانیه.

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه. نظر شما منو خیلی خوشحال می کنه.
مرسیطبقه بندی: بحث فنی،  مقالات و بحث ها، 
ارسال توسط علی واحدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی