تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - پخش آلمان - انگلیس از شبکه 3 (جام جهانی نوجوانان)
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 تیر 1390

آلمان   -   انگلیس

امشب ساعت 23:30
پخش از شبکه 3 : ساعت 00:30  (یا به صورت غیر مستقیم یا نیمه دوم به طور مستقیم)

آلمان و انگلیس یک بار دیگه به هم رسیدن. این بار در یک چهارم نهایی جام جهانی نوجوانان . اول بذارید از بازیهای گذشتمون با انگلیس در این 2 سال بگم. 

2 سال پیش همین موقع ها بود که آلمان در جام ملتهای اروپا 2009 (زیر 21 سال) قهرمان اروپا شد. توی اون سال به جز یک مساوی با اسپانیا همه رو شکست داد. در بازی فینال هم تونست با نتیجه عجیب 4-0 انگلیس رو شکست بده. در اون بازی گل اول رو گونزالو کاسترو کاپیتان آلمان زد. روی پاس دیدنی اوزیل. گل دوم رو هم خود اوزیل زد. یک ضربه آزاد وحشتناک از 35 متری !!! دو گل دیگه آلمان رو هم ساندرو وگنر (مهاجم الان برمن) زد تا آلمان 4-0 برنده بشه.

پارسال هم آلمان و انگلیس در یک-چهارم نهایی جام جهانی 2010 به هم رسیدن و آلمان بازهم انگلیس رو تحقیر کرد و 4-1 بازی رو برد. اون بازی رو ه دیگه فکر کنم همتون دیده باشید. گلهای کلوزه ، پودولسکی و دو گل از توماس مولر آلمان رو به این برد تاریخی رسوند.

و حالا برای سومین بار آلمان و انگلیس باید در یک جام معتبر با هم بازی کنن. در مرحله گروهی آلمان با قدرت با 3 پیروزی به مرحله بعد رسید و در یک هشتم نهایی هم امریکا رو 4تایی کرد ! اما انگلیس با 7 امتیاز از گروه صعود کرد. در مرحله یک-هشتم هم با آرژانتین 1-1 مساوی کرد و در ضربات پنالتی پیروز شد.

بهترین گلزن آلمان همونطور که گفتم سامد یسیل هست که 4 گل زده. بهترین گلزن انگلیس هم رحیم استرلینگبازیکن سیاه پوستشونه که 2 گلس. 

به امید پروزی آلمانطبقه بندی: بحث فنی،  تحلیل بازیها،  آمار و اطلاعات فنی، 
ارسال توسط علی واحدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی