تبلیغات
هواداران فوتبال آلمان - حمایت کریستوف دام از بالاک در مقابل لوو
 
آلمان ... همیشه قهرمان !!!

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 تیر 1390
Michael Ballack, Bayer Leverkusen (Getty Images)

کریستوف دام سرمربی تیم اینتراخت فرانکفورت در یک مصاحبه ضمن حمایت از بالاک ، از رفتار یواخیم لوو انتقاد کرد.

دام عقیده داره که لوو نتونست به خوبی جریان خروج بالاک از تیم ملی رو مدیریت کنه و به نظر اون باید یک شانس مجدد به بالاک داده می شد تا دوباره ارزش های خودش رو نشون بده.

کریستوف دام : "من نمی دونم هدف فدراسیون فوتبال آلمان از این سیاستی که برای بالاک در نظر گرفتن چی بود. اگه یک بازیکن خوبه باید در تیم ملی بازی کنه و اگه هم نیست باید خیلی راحت کنار گذاشته بشه."

من به شخصه با این قسمت از صحبتهای دام موافقم. چند ماه پیش خود من مصاحبه ای از لوو رو توی همین سایت گذاشتم که گفته بود کاپیتان تیم ملی هنوز هم بالاکه و من منتظرم که از نظر جسمی شرایط بازی رو پیدا کنه تا دوباره به تیم ملی دعوتش کنم. اما رفتاری که این اواخر از لوو دیدیم کاملا مخالف اون حرفاش بود. آلمان 4،5 بازی آسون رو همین اواخر داشت هم دوستانه هم مقدماتی یورو 2012. اما لوو حاضر نشد حتی یک بار بالاک رو دعوت کنه . اگه بالاک دعوت می شد و توی این چند بازی خوب بازی می کرد هممون خوشحال می شدیم که یه بالاک آماده برگشته به تیم ملی. اگه هم بد بازی می کرد خوب اون موقع همه حق می دادن به لوو که اون رو کنار بذاره. اما این سیاست عجیب لوو کار رو به این جا رسوند.

کریستوف دام : "به نظر من ، اگه بالاک از نظر بدنی آماده باشه ، بازیکنی در کلاس جهانیه. اون بارها و بارها ارزش های خودش رو در سال های اخیر نشون داده و همیشه یک بازیکن استثنایی بوده و هست."طبقه بندی: اخبار عمومی،  اخبار، 
ارسال توسط علی واحدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با حضور بازیکنان دورگه در تیم ملی آلمان موافقید؟ (بازیکنان متولد و بزرگ شده آلمان که ریشه غیر آلمانی دارن مثل اوزیل)صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی